شرط بندی در جام جهانی – باشگاه های فوتبال خود را مرتب کنید

دستورالعمل‌های سخت جدید یوفا باعث می‌شود تا باشگاه‌ها قبل از شروع فصل 2012/13 با امکانات خود عمل کنند. این حرکت به منظور ایجاد نظم و انضباط بیشتر در امور مالی باشگاه و همچنین کاهش فشار از روی دستمزدها و مبادلات بازیکنان تعریف شده است. باشگاه ها باید در درآمد خود رقابت کنند. یوفا معتقد است سرمایه گذاری در ساختار، امکانات ورزشی و آکادمی های جوانان را تشویق خواهد کرد. همچنین معتقد است که به باشگاه ها کمک می کند تا در نهایت خود را حفظ کنند و بدهی های خود را در زمان مناسب تسویه کنند.

فصل استراحت شروع جدیدی برای یوفا است که به موجب آن باشگاه ها به مدت سه سال اداره خواهند شد. آنها اجازه ندارند بیش از درآمدی که از درآمد 5 میلیونی می دهند خرج کنند. آنها می توانند آنچه را که دوست دارند در ورزشگاه ها، امکانات تمرینی، آکادمی جوانان و جوامع خود خرج کنند.

سرمایه گذاری های کلان مالکان میلیاردر به شدت کاهش امور مالی فوتبال لیورپول خواهد یافت. در طول 3 ماه آنها فقط می توانند 45 میلیون یورو در زمان استراحت سرمایه گذاری کنند و حتی کمک به پرداخت دستمزدها و هزینه های انتقال را مشخص کنند. این بدان معناست که اگر مالکان باشگاه بخواهند بروند و به لیگ Winners Little راه پیدا کنند، می توانند. به نظر می رسد اصولاً جلوی پرداخت پول توسط باشگاه های بزرگ را بگیرد، اما باشگاه های کوچکتری مانند فولام را که صاحبان فوق العاده ثروتمندی دارند نیز متوقف می کند. آنها دیگر نمی توانند پول اینگ فایدز را بیش از 45 میلیون یورو خرج کنند، همان مبلغی که آقای آبراموویچ در چلسی انجام داد. بنابراین ناگهان دیگر چندان منصفانه نیست زیرا فولام جریان درآمدی مشابه چلسی یا راه های افزایش آن را ندارد.

در حال حاضر اکثر باشگاه های کوچک لیگ برتر خوب هستند. اما املاک استون رنتال، چلسی، من سیتی و لیورپول همگی با زیان‌های هنگفتی که متحمل می‌شوند، هشدارهایی را برای یوفا تنظیم می‌کنند. به نظر می رسد بدهی های هنگفتی که برخی از باشگاه های بزرگ دارند در حال حاضر مورد توجه قرار نخواهند گرفت. این دستگاه فعلاً فقط به عنوان ابزار نظارتی در نظر گرفته می شود و باشگاه ها از رویدادهای رقابتی یوفا منع نمی شوند. آنها ابتدا مطلع می شدند و قبل از ممنوعیت مورد بررسی قرار می گرفتند.

یکی دیگر از اصطلاحات اصلی بیان می کند که باشگاه ها نمی توانند در پایان فصل به حریفان، بازیکنان، کارکنان یا مقامات مالیاتی بدهکار باشند. آنها امیدوارند که از اتفاقی که در پورتسموث افتاد، که به عنوان دولت، میلیون‌ها هزینه انتقال، مالیات و مالیات بر ارزش افزوده بدهکار بود، اجتناب کنند. فکر می‌کنم دیروز در جایی خواندم که به او گفته بودند 20 درصد از مبلغی را که باید به طلبکارانشان بپردازند، پرداخت می‌کنم. یک گزارش فعلی در مورد باشگاه‌های اروپای غربی می‌گوید که 50 درصد آنها ضرر می‌کنند و 20 درصد در معرض خطر جدی مالی هستند.

در دیگر اخبار فوتبال جام جهانی Spread Bets. مایکل اسین نتوانسته مصدومیت را تحمل کند و از تیم غنا نادیده گرفته شده است. خاویر هرناندز پس از دریافت مجوز کار در اوایل ژوئیه در اوایل ژوئیه بازیکن یونایتد خواهد شد و تجهیزات عکاسی جنوب میزبان جام جهانی کلمبیا را 2-1 در یک بازی دوستانه در ورزشگاه شهر ورزشی شکست داد.

و در نهایت، در حالی که تجهیزات عکاسی جنوب کلمبیا را شکست می دادند، کلمبیایی ها اتاق های هتل استاندارد خود را توسط دو نفر از کارمندان مورد بررسی قرار می دادند که پولشان را از دست دادند. اینها بعداً زندانی شدند. امید است که امنیت در طول دوره بعدی اغلب کمی افزایش یابد. بونجور.

این سایتی است که اخبار مربوط به جام جهانی 2010 در تجهیزات عکاسی جنوب را ارائه می دهد که حاوی اخبار و دیدگاه های مربوط به همه چیز فوتبال است.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *